Aktuality

ZLEVNILI JSME BALÍKY DO RUKY

Před vánoční sezonou jsme vyjednali nové ceny pro doručování Vašich objednávek prostřednictvím České pošty. Cena poštovného za Balík do ruky, který dříve stál 155 Kč, nyní začíná na 120 Kč  (pro zásilky do 10kg ).

Dále jsme přidali službu Balík na poštu. Jeho cena začíná na 99 Kč ( pro zásilky do 10kg ).

BALIKDORUKY

na postu

DOVOLENÁ 18.9.-21.9.2018

Vážení zákazníci,

dovolujeme si Vás informovat o plánované dovolené v termínu

18.9.-21.9.2018

V době dovolené bude přerušena výroba i expedice zboží.

PŘÍJEM OBJEDNÁVEK NEPŘERUŠEN !

Objednávky došlé v termínu dovolené začneme vyřizovat od 22.9.2018 v postupném pořadí dle jejich registrace do systému. Zboží skladem budeme odesílat ihned po návratu z dovolené, u zboží s dostupností Ušijeme do týdne se pustíme do jeho výroby a odesílat budeme v týdnu od 24.9. 2018

Vaší trpělivosti si vážíme a děkujeme za trpělivost.

NOVĚ DORUČENÍ DO PARCEL SHOPU

Rozšířili jsme odběrná místa o ParcelShopy kurýrní společnosti PPL.

PPL ParcelShop je nejširší a zároveň nejrychleji se rozšiřující sítí výdejních a podejních míst v České republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. PPL ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů.

Všechny pobočky jsou již zařazeny do objednávkového procesu. Vyberte si tu svou a nevažte se na čas kurýra.

buttonek_pplparcelshop

NOVÁ KOLEKCE OLIVER

Vložili jsme novou kolekci OLIVER. S ní to nemůžete splést :-) Ať to bude pro holčičku, pro chlapečka nebo se necháváte překvapit, s kolekcí OLIVER nemůžete šlápnout vedle. Hodí se pro všechny, je jemná a neutrální.

DSCN5363_10

NOVÁ BAREVNÁ KOLEKCE ELEANOR

Ultrabarevná, antistresová, trochu divoká, přesto krásná kolekce ELEANOR je tady a čeká, až jí propadnete stejně jako my :-)

DSCN6560_01

 

Zdražení třešňových pecek

Vážení zákazníci.

Vzhledem k tomu, že loňská úroda třešní byla mizivá a třešňových pecek je nedostatek, došlo ke skokovému zdražení této komodity. Cenu se snažíme držet co nejníže, ale zdražit jsme přesto museli :-( Věřím ale, že se situace na trhu s letošní sezonou zlepší a budeme moci cenu třešňových pecek opět snížit.

Stránka 1 z 2 - 20 položek celkem

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.Více informací