Polštářky pro miminka

HŘEJIVÉ A TERAPEUTICKÉ 

Nově nabízíme nahřívací polštářky s náplní řepkových semínek a třešňových pecek, velikostně vhodných pro miminka. Jedná se o ekologicky i zdravotně nezávadnou přírodní výplň.

Řepková semínka, stejně jako špaldové a pohankové slupky, velice dobře akumulují teplo. Díky své jemnosti jsou zvláště vhodná do nahřívacích polštářků pro miminka nebo relaxačních masek na unavené oči. Mezi terapeuty jsou vyhledávanější než pohankové či špaldové slupky. 

Můžete je nahřát na sluníčku, v mikrovlnné troubě nebo na topení a naakumulované teplo využít při bolestech bříška miminka...  Nachlazené naopak pomáhají snížit horečku nebo ulevit od spálenin.

Výhody řepkového semínka : je vhodné pro každodenní použití, je jemné a tvárné, velmi dobře se přizpůsobí tvaru vašeho těla, neztrácí objem, jsou 100% přírodní

Výhody třešňových pecek: jsou vhodné pro každodenní použití, můžete je prát, jsou tvárné a neztrácí objem, jsou 100% přírodní.

Náš BLOG obsahuje články, které by Vás mohly zajímat:

NOVOROZENECKÉ KOLIKY - KDE SE BEROU A CO POMÁHÁ

JAKÝ NAHŘÍVACÍ POLŠTÁŘEK VYBRAT

 

 

Nejprodávanější

95
127195127
Značky

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.Více informací